Rahatarkuse kuul saab Kindlustusuudiste ajaveeb üheaastaseks

õhupallid

Kindlustusuudiste ajaveeb saab algaval rahvusvahelisel rahatarkuse kuul üheaastaseks ja on selle aja jooksul jaganud kindlustusalaseid teadmisi ning uudiseid paljudele inimestele, täites sellega senise tühimiku kindlustusalase teabe laialdasemas levikus.

Eesti Vabariigile kingituseks loodud portaali üks põhiline eesmärk lisaks valkonna uudiste avaldamisele on kindlustusalase tarkuse edendamine ja kindlustamist puudutavate nüansside selgitamine. Vahendatakse kindlustusettevõtete koostatud nõuandeid ja soovitusi, kuidas ennast ja enda vara kaitsta ja kindlustada.

Kindlustusteenused on saanud meie igapäeva lahutamatuks osaks ja sellest tuleneb ka suurem vajadus saada tekkinud küsimustele vastused ja lugeda kindlustusest ja kindlustamisest lähemalt. Just meie ajaveebis ongi võimalik ennast kindlustusvaldkonnas toimuvaga kursis hoida ja kindlustustarkust ammutada.

Rahvusvahelise rahatarkuse kuul kutsub Kindlustusuudiste portaal pöörama rohkem tähelepanu ka kindlustustarkuse edendamisele ja levitamisele, sest lisaks finantskirjaoskuse omandamisele on oluline nii enda kui ka lähedaste kindlustunde tagamine.

Kindlustusuudiste portaal avati eelmisel aastal 16. märtsil eraalgatuslikult. Oma esimese tegutsemisaasta jooksul on avaldatud rohkem kui 220 artiklit.

Jaga