LHV alustas autokindlustuse pakkumist

LHV pank

Alates oktoobri algusest pakub LHV Pank oma liisinguklientidele kolme LHV autokindlustuse toodet: LHV liikluskindlustus, LHV kaskokindlustus ja LHV superkaskokindlustus. Tooted on välja töötatud koostöös kindlustusseltsiga Compensa.

LHV liisingu juhi Erki Linki sõnul soovib LHV pakkuda liisingu klientidele rohkem lisaväärtust. „Just LHV nime kandvad varakindlustustooted, LHV superkaskokindlustus ja LHV kaskokindlustus, paistavad silma väga hea kindlustuskaitse poolest. Hea kaitse on tähtis nii meie kliendile, kes vastutab ju sõiduki säilimise eest, kui ka pangale, kelle jaoks on sõiduk krediidi tagatiseks,“ selgitas Link. „Lisaks on liisingukliendile edastatavas liikluskindlustuste pakkumise hulgas oma koha leidnud ka LHV liikluskindlustus,“ lisas Link.

LHV superkaskokindlustuse sisu väljendub selle nimes ehk see pakub suurimat võimalikku kindlustuskaitset. See kindlustus on mõeldud liisingukliendile, kes soovib kindlustuselt kaitset, mis võimaldab täiesti muretult oma igapäevaste toimingutega tegeleda. Muu hulgas sisaldab LHV superkaskokindlustus tavapärasele lisaks ka liisingumaksekindlustust, hoiupaigas olevate rehvide kindlustust ja soetusväärtuse kaitset ka kuni viie aasta vanustele kasutatud autodele.

LHV kaskokindlustus on kuluefektiivne ja laia kindlustuskaitsega toode, mis on loodud koguriski põhimõttel. Lisaks tavapärastele kaskokindlustuse kaitsetele hüvitatakse LHV kaskokindlustuse raames täishävingu korral auto vahetamise kulude katteks 5% hüvitise suurusest ning samuti teostatakse kahjueelse seisundi taastamine alati margiesinduses.

Sarnaselt senisele praktikale edastab LHV liisinguklientidele kindlustusmaakleri pakkumuse, kuid nüüd on pakutava valiku hulgas ka LHV autokindlustuse tooted. Seega saab klient valida erinevate võimaluste hulgast endale sobivaima kindlustuse.

Allikas ja foto: LHV Pank

Jaga