BTA saab uue juhatuse esimehe

AAS “BTA Baltic Insurance Company” muudab juhatuse koosseisu 30. novembril 2018 – juhatuse esimeheks saab BTA juhatuse liige Wolfgang Stockmeyer ning juhatuse esimehe asetäitjaks on määratud senine juhatuse liige Oskars Hartmanis. Evija Matveja ning Tadeuš Podvorski jätkavad juhatuse liikmetena

BTA juhatuse liige, Wolgang Stockmeyer, alustab tööd juhatuse esimehena alates 30. novembrist 2018. Ta alustas BTA-s juhatuse liikmena töötamist 2016. aasta oktoobris pärast seda, kui VIG ostis BTA aktsiad.

Ta sai vastutavaks rahanduse, edasikindlustuse ja aktuaarsete arvestuste eest. Enne seda töötas ta 2010. aastast kuni 2016. aasta oktoobrini Viini kindlustusgrupi AG Wiener Versicherung Grupi ettevõtetes Poolas, olles juhatuse liige elukindlustusseltsis Compensa TUnŽ SA Vienna Insurance Group, kus ta jälgis müügiüksuste toiminguid. Ühtlasi oli ta juhatuse liige kahjukindlustusseltsis Compensa TU SA Viini kindlustusgrupp, mis vastutab tervisekindlustuse segmendi eest. Wolfgang Stockmeyer on töötanud kindlustusvaldkonnas ligi 20 aastat, mis võimaldab saadud kogemuste ja teadmiste kasutamist üha ambitsioonikamate arengukavade rakendamiseks.

“Mul on väga hea meel saada osaks ettevõtte aktsionäride tunnustusest minu senise tehtud töö osas ning asuda BTA juhatuse esimehe kohale. BTA on kõigi Balti riikide suurim turuosaline. Seda tõestavad ka kolmanda kvartali finantstulemused- ettevõte kasvab, areneb ning tugevdab oma positsiooni juhtiva kindlustusandjana. Praegu on minu tähtsaim ülesanne läbi viia juba kinnitatud BTA Baltikumi strateegia, mis lubab uusi väljakutseid ning edu. Aastate jooksul on saavutatud palju, kuid sellele vaatamata on meil veel suuri eesmärke- tehnoloogia arendamine ning palju muud. Kindlasti on selleks vaja jõudu ja professionaalset meeskonda. Ja just seda BTA spetsialistid ongi- motiveeritud ning valmis vastu võtma uusi väljakutseid ning mul on suur rõõm sellise meeskonnaga koos töötada,” lausub BTA juhatuse esimees, Wolgang Stockmeyer.

Jaga