Bogdan Benczak saab ERGO Balti riikide kindlustusseltside uueks juhatuse esimeheks

Bogdan Benczak, praegune ERGO Balti riikide kindlustusseltside juhatuse liige, valiti uueks juhatuse esimeheks. Senine juhatuse esimees Dr. Kęstutis Bagdonavičius otsustas alates 1. novembrist 2018 võtta vastu uued ametialased väljakutsed ERGO International AG-s Saksamaal, Düsseldorfis.

Bogdan Benczak alustab juhatuse esimehena 1. novembrist 2018.

„Mul on au võtta juhtimine üle Dr Bagdonavičiuselt, kes on olnud tugev liider. Tema meeskond on saavutanud suurepäraseid tulemusi Balti riikides. ERGO on kolme Balti riigi peamine turuosaline, kellel on kindel kahekohaline turuosa, jõulised väärtused, tugev ettevõtte kultuur ja entusiastlikud kolleegid. Ma naudin võimalust töötada koos Balti meeskonnaga,” ütles Benczak.

Bogdan Benczakil on enam kui 20 aastane kogemus elu- ja kahjukindlustuses, lai teadmiste pagas Ida-Euroopa turgudest, projektijuhtimisest, majandusanalüüsist ja sotsiaalse vastutustundlikkuse projektidest. Aastatel 2014–2017 oli ta Lätis PZU SA Grupis AAS Balta tegevjuht. Enne seda oli tema vastutusalaks rahvusvaheline äritegevus ja -arendus. 

ERGO Balti riikide juhatuses on 5 juhatuse liiget: Bogdan Benczak, Tarmo Koll, Marek Ratnik, Ingrida Kirse, Tadas Dovbyšas.

Jaga